/// ... ///
VKN/KAS gribi iestāties? aktuāli darbi projekti kim? vkn diplomandu izstādes linki nodaļa
KAS nodarbības VKN nodarbības dalībnieki pasniedzēji paziņojumi projekti kas tas? vasara ziema ceturtdiena viņi runā viņi ir ārzemēs linki+ mākslas vēsture video (UBU) 3D+VIDEO Studijas špikeri Digitālo tehnoloģiju laboratorija
pasniedzējs ziņo
 
 

čau,13:2813.04.2026.
nu
 
 
nu,15:4210.02.2025.
čau
 
 
sāpinātais,17:2319.09.2018.
Čau, kā visiem sācies jaunais skolas gads? Kā pa dzīvi? Jūtu, ka te sen nav bijusi aktivitāte, jāmēģina atdzīvināt, citādāk garlaicīgi paliek. Nu ko pa vienam graķītim? Starpcitu apmeklējiet mākslas izstādes, jo tur var redzēt mākslu un iedzert, precīzāk mākslas izstādes atklāšanu. Bučas no Tenarifes, rakstīšu drīz atkal, esmu jau brūna, gandrīz oranža. Glavenais nepalikt zilam, tas vairāk draud tur ziemeļos, kur aukstāk un liberālāk. Atā.
 
 
Marta Dūdiņa-Ozoliņa,12:5506.07.2016.
Pēc kāzām plānoju braukt medus mēnesī, varbūt kads vēlas līdzi? Šobrīd ir plāns braukt uz Spāniju.
 
 
Marta Dūdiņa,03:2004.12.2013.
UPS! Sen neesmu bijusi facebook. :((((((
 
 
gurķis,01:3512.12.2011.
vakar 21:30 pēc latvijas laika mūžībā aizgājis siers, lai vieglas
 
 
evita,16:4428.08.2011.
ceru,ka siers dzivs
 
 
gatis,10:3619.11.2010.
jau otro reizi nevarēju atslēgt iekšējās durvis.. atslēdzās, bet vaļā dabūt nevar!!! grrrrr.... visi strādāšanas plāni izjuka :/
 
 
gatis,17:4106.09.2010.
jess .. atradu .. Baulain - Brīvības 190
 
 
gatis,11:4702.09.2010.
Kur var nopirkt tos durvju ieejas čipus tukšus? Apbraukāju kaudzi veikalu un nekur nav un neviens nezin..
 
 
kudiņš,22:2103.02.2010.
2 arpus gadus esmu bijis dirsā, bet zinu kur esmu tagad. priekā!
 
 
Muris,17:4920.01.2010.
Šogad pirmā bakalauru darbu stadijas starpskate 3.februārī, plkst 12.00
Uzskatu par nepieciešamu atgādināt, ka studenti, kuri nebūs apmeklējuši 50% starpskašu, var tikt nepielaisti pie diplomdarba aizstāvēšanas. Starpskašu skaits nav limitēts.
 
 
Muris,14:4715.10.2009.
UPS!
Atkal klāt starpskašu laiks! 2009. gada 21. oktobrī plkst. 11:00 starpskate nodaļas priekšmetos, nodaļas telpās. Kā vienmēr, ierašanās un darbu atrādīšana obligāta.
 
 
bauze,09:1104.09.2009.
Sveiki draugi kolēģi, priecāšos jūs redzēt koncertā. Precīzāka informācija iekš www.bauzland.lv
 
 
Pēteris Noviks Ziedotajs,14:0613.05.2009.
jeee mazulit jeee
 
 
punjabi out of control,16:3712.05.2009.
indiešu vakars ceturtdien, 14. maijā. laikam ap 20
 
 
iespruudis,13:4012.05.2009.
eu. kad taa balle. epasts iespruudis, neveras valjaa?
 
 
Rumka,12:2612.05.2009.
Allelluja!
Beidzot, beidzot tas ir noticis! Pēteris Noviks ziedojis sevi
pāragrajām laulībām ar Džammu un Kašmiras pārvaldnieka mazmeitu!
Ak, laimīgais! Neskatoties uz to, ir izbeigts gadsimtiem ilgais konflikts ar kaimiņu Himačal Pradeš štatu.
Dūciet slavas dziesmas!
Hammmmmmmmmmmmmmmm. Hammmmmmmmmmmmmmmm
 
 
bauze,12:4205.05.2009.
8. maijā, 19-00 kino Rīga mazajā zālē, filmas "Ļeva Tolstoja Ļaunais Gars" pirmizrāde. Ja kautkas nav skaidrs, tad zvaniet man - 26177087
 
 
stress,12:3319.04.2009.
kad ir skatesss?
 
 
k,10:1315.04.2009.
kuros datumos ir skates???
 
 
murševs,20:0406.04.2009.
iou ! paldies par linkiem uz mākslas vēstures viģikiem ! kuļ !
 
 
estanka,13:2125.02.2009.
nee nu paldies
 
 
Muris,13:3324.02.2009.
Sveiki!
Laiks starpskatēm!
1.,2.,3. kursam trešdien, 4. martā plkst. 11:00
4. kursam trešdien, 4 .martā plkst. 15:00
Visi laipni aicināti!
 
 
Augusts,11:1926.01.2009.
30.01.09 /22:00

DJ INDRIĶIS *Electro
DJ RAHAZ BUZZ *Dancehall, Bass line
DJ AUGUSTS *Acid (: )), Techno & other dance beats
 
 
Muris,10:3523.01.2009.
Pirmā bakaluru diplomdarbu starpskate trešdien, 28.janvārī, plkst.11:00
 
 
Muris,14:2508.10.2008.
Ir doma – jāsarīko starpskates!
22. oktobrī plkst 11:00
No pirmā līdz ceturtajam kursam specialitātes priekšmetos.

22. oktobrī plkst 15:00
Piektajam kursam (pirmā gada maģistriem) kompozīcijā.

Manuprāt lieki piebilst, bet tomēr atgādināšu, ka starpskate ir obligāta mācību procesa sastāvdaļa, un kurā iegūtais vērtējums veido darba gala atzīmi.
 
 
ojars,17:5007.09.2008.
ieliku dažas bildes nodaļa/kas tas?/italo vakars
 
 
Tresīts,14:0728.08.2008.
Jā, es arī gribu zināt, kad ir jābūt skolā.
 
 
kasiits,15:4627.08.2008.
cikos 1. septembrī jānāk? bez gladiolām ielaidīs?
 
 
Auce Biele,18:4229.06.2008.
hey!
esmu atklal atgrtiezsies no kārtējā izbraukuma!
un ko es jums saku:
Šī skaistākā skola ir miliiga degradācija- jo šajaa skolā jums izkops tikkai pasniedzeeju mĀKSLAS vērtību skalu- fuck1
bet tas nebūs nekādā sakarā ar pasaules pulksteņa pulsu!
( tas būs tā - jē Rīga un superīgie draugi!)
TACHU TAAPAT VKN - TAA IR LABAAK SKOLA IEKSH LV!
un mācieties pie Ojāra un Mura visu ko vien var!
(izcili pasniedzeeji , tikkai jamaak panjemt)
vai arī brauciet projām!
good luck!:)



 
 
murševa,19:2829.05.2008.
ŠE JUMS SPAMS :

31.maijā būšot labs laiciņš un visi laipni aicināti no 14:00 nākt uz salu ar savām vecajām, jaunajām, liekajām mantām, lai maniītos un dotu par brīvu.
Varēs ēst vegan paiku pret ziedojumiem.
Spēlēs Sarkans un Moa.
Skatīsimies Bastera Kītona filmas.
Jauniegūtās drēbes turpat varēs apgreidot ar sietspiedes tehnikas palīdzību.
Dejas pēc pašu vēlēšanās.

uz redzīti!!
 
 
Muris,11:0021.05.2008.
Sveiciens 4. kursam!

30.maijā, plkst. 11:00, bakalauru diplomdarbu "pielaišanas" skate. Lieki piebilst, ka tie, kas nepiedalīsies šajā skatē, automātiski zaudē tiesības piedalīties sava diplomdarba aizstāvēšanā 4.jūnijā. Atgādinu arī, ka 30.maijā jānodod diplomdarbu teorētiskās daļas.
 
 
khm khm,19:0020.04.2008.
pavasara balkonballe buus?
 
 
galka,17:3806.04.2008.
berlīne sūri iekačā! aizvakar biju geju klubā, un tur tiešām visi geji, es tā sev precinieku te nedabūšu, jo VISI IR GEJI! pagaidām dzīvoju pie draugiem un briesmīgi uzdzīvoju, bet no parītdienas sākšu godīgo studenta dzīvi - tas nozīmē izklaides un māksla!
 
 
st,10:1928.03.2008.
pie galkas buus sex&drugs ?
 
 
Auce Biele,12:4427.03.2008.
es, Auce Biele uz Galkas Kūlio Offblast party nevaru ierasties sakarā ar savu gavēni! nekāds sex&drugs līdz 6. aprīlim!
 
 
kasiits,17:5325.03.2008.
jo briest suudi
 
 
knnn,00:5019.03.2008.
kapēc neviens neko neziņo?
 
 
bauze,13:1519.02.2008.
Man palūdza viena no organizātorēm pastāstīt, ka piektdien būšot karnevāls, cik nopratu, tad LMA studentiem ieejas maksa nebūšot, uzrādot apliecību..., tas ir kaut kas jauns. Toties "piegriezīs mazliet skābekli" ārpusakadēmijas interesantiem. Nu bet ja tā godīgi, tad 10 lati jau nav nekas liels skatoties uz to vokāli instrumentālo ansmabļu ordu un tiem kas griež plates. Man prieks, ka rūcinās "Pērkons". Vēlu organizetājiem veiksmes, cik noprotu viņiem tagad klājās jautri heh!
 
 
Muris,13:1319.02.2008.
Baumas ir mazliet pārspīlētas.
Teju teju ne, bet nākamo trešdienu 27 februārī, plkst. 11.00 gan.
Visi lūgti gatavoties!
 
 
evita,18:0218.02.2008.
baumo,ka starpskates teju teju... ?
 
 
Muris,12:0617.01.2008.
Godātais 4.kurss!
Uzmetiet acis arī tam, ko ziņo pasniedzēji!
 
 
darta,13:4314.01.2008.
a kasiic nemaz nesavaaca evitu,jo tajaa laikaa,paarpratuma peec,vinjsh nokljuva nevis imantaa-5 bet andrejsalaa-garazhaa,pa celjam vinjam gadijaas sastapt arii Jeezu, ar ko shis gudrinieks sarunaaja balliti,kuru,man liekas, neviens taa arii nesagaidiija.
 
 
kasiits,16:0809.01.2008.
vispaar rgb ballee reinis hofmanis focheeja kaa traks - buutu interesanti uzzinaat, kas sanaacis
 
 
kasiits,15:4109.01.2008.
ja nemaldos, evita nemaak cept kuuku. bet roku paspiezh gan kaartiigi.
 
 
nezināms vērotājs,19:1508.01.2008.
lūdzu nemētā savas mazās spalvainās roķeles cheburashka. pevita! es turpināšu vērot. bet kūkas Tu cep, lai atkal ir iemesls satikties. un lieciet taāu tās bildes, mīkla par Zelāa biksēm vēl nav atminēta.
 
 
pevita,14:4808.01.2008.
labraat uzzinaatu,kursh iisti ir nezināms vērotājs!
gribeetu vinjam uzcept kuuku un paspiest roku
 
 
cheburashka,14:2908.01.2008.
aaa...peedeeja pazinjojuma autors..es tevi dievinu! nosmeejos liidz asaraam, tomeer pa muti tu esi pelniijis.
 
 
nezināms vērotājs,14:0105.01.2008.
tāā.
1.dašai patīk zelās
2.kurševa sašņauca un vārtās pa zemi
3. ielieciet vēl bildes, lai var saprast kura zelāam saplēsa bikses (balti nagi un balta aprocīte)
4.labi, ka kasīts evitu savāca. paldies tev draugs
5.miks, malacis, daudz dejoja un izdancinaja meitenes
6.evelinai baigi platā josta, varēja jau nu būt šaurāka
 
 
Muris,21:5231.12.2007.
Visiem kārtīgi sveicieni. Meitenēm buāas.
Lai saņemas Jaunajā - 2008ajā. Kas i?
 
 
kasiits,01:4828.12.2007.
sestdiena vispaar nebija! peec rgb uzreiz bija sveetdiena un boržomi.
 
 
jellous submarīns,01:0928.12.2007.
jā, bija labi - sestdienā vispār necik nesāpēja galva un nemaz neslāpa.
 
 
bietenieks,20:2526.12.2007.
man ļoti patika noformējums!
 
 
Galka,22:0525.12.2007.
ak kungs tētīt, VKN ballītes ir daudz labākas par grafiķu ziemassvētkiem! Joprojām nejūtu savu galvu!
 
 
Kaarlis,14:1224.12.2007.
rgb bija labs. :)
 
 
darta,14:5717.12.2007.
pa muti!
 
 
jellous submarīns,11:2813.12.2007.
ziemassvētku ballē lūdzam visus ierasties dzeltenās drēbēs (dašai par prieku)
 
 
anete,01:2710.12.2007.
ieshu noraudaaties, jo Riigaa ierodos 22.decembrii un uz balli netieku.. :(((
 
 
elfs,22:4622.11.2007.
http://www.elfyourself.com/?id=9576369012
 
 
elfs,22:2622.11.2007.
http://www.elfyourself.com/?id=9576191515
 
 
kasiits,11:4120.11.2007.
saakam kolektiivo stresu!!! aaaaaaa!!!
 
 
martins,12:3715.11.2007.
SKATES !!!

1. un 2. kurss 10.dec. plkst. 10.00 nodaļā !!!

3., 4. un 5. kurss 11. dec. plkst. 10.00 nodaļā !!!
 
 
Animācijas filmu nakts,15:4605.11.2007.
http://www.vkn.lv/index.php?parent=864
 
 
bietenieks,18:2701.11.2007.
nu davai, dodiet savas balsis gleznotājiem

http://www.tvnet.lv/izklaide/jaunie_gleznotaji/

īpaši jau par maijas audeklu!!!!!!!!
 
 
k,17:1929.10.2007.
šovakar ap 18.00 nodaļā būs 3d videomākslas darbi uz zilā ekrāna.
 
 
kasiits,20:0926.10.2007.
kas taa par tvnet propogandu? :)
 
 
kaili miegā staigātāji,18:1026.10.2007.
http://www.tvnet.lv/zinas/arzemes/article.php?id=519828
 
 
tvnet,09:1206.10.2007.
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/article.php?id=516511
 
 
Maija Kurševa,19:3924.09.2007.
jopcik copcik!
 
 
ev,11:3717.09.2007.
muris piipee chipsus
 
 
kasiits,11:3617.09.2007.
man liekas, vinsh tur ciinaas ar kaut kaadu skrimstliiti vai garneli.
 
 
ev,11:3317.09.2007.
no vasaras brauciena bildeem traks var palikt. vareeja varbuut nelielu atlasi tomeer uztaisiit katrs autors
 
 
Jautajums,09:1517.09.2007.
Vai Muris HOLA galerijā ceturtajā bildē no beigām tiešām pīpē? Jeb man rādās?
 
 
kd,17:0115.09.2007.
Meksikāņu tāpēc ka agrāk zāle bija zaļāka un zālīte lētāka.
 
 
maija,19:4914.09.2007.
nav nav nav vērts, nekas te nenotiek, stāv uz galda divas tukšas glāzītes un kaspars ar dašu runājas par maizi. Garlaicīgi.
 
 
autors,22:0113.09.2007.
vai Tur daudz cilveeku savaakushies? Ir 22:00 un domaaju vai vispaar veerts braukt. Kaa ir? hmmmm
 
 
anonims,13:2013.09.2007.
Meksikāņu tāpēc, ka tas vajadzīgs meitenēm. Zēniem - vienkārši iedzeršana.
 
 
kasiits,12:3013.09.2007.
tapeec, ka Meksika saakaas ar burtu M, taapat kaa Majoneeze, Melioraacija, Magones, Miegs un citi vaardi.
 
 
majo,18:1012.09.2007.
nu es domāju, ka meksikāņu. A kāpēc ne āfrikāņu vai somu?Kāds ir bijis tur un atvedis daudz tekilu?vai tos kaktusus indīgos-ēdamos?
 
 
martins,15:1111.09.2007.
un kaa tu domaa?
 
 
majo,06:2511.09.2007.
eu, kas tas par pasakumu ceturtdien?
 
 
martins,09:2004.09.2007.
atjaunots stundu saraksts 1. - 4. kursam
 
 
evita,12:0828.08.2007.
kad pirmais septembris treshajaa septembrii?
 
 
mārcis,10:5510.07.2007.
Visi aicināti uz "Garkalnes Dzintaru" 13 jūlijā, šo piektdien, sīkāka informācija rodama iekš www.bauzland.lv
 
 
anete,20:5015.06.2007.
ojaar,
kad sheit buus redzamas bildes no BooM?
 
 
Dace,10:3908.06.2007.
Izstādes "žBoom" dežuranti

Piektdiena - 8.jūn. Evelīna, Gatis
Sestdiena - 9.jūn. Beate
Svētdiena - 10.jūn. Sabīne
Pirmdiena - 11.jūn. Martins, Podnieks
Otrdiena - 12.jūn. Martins, Dace
Trešdiena - 13.jūn. Ingus, Dace
Ceturtdiena - 14.jūn. Martins, Sabīne

Signalizācijas kods "Orbitas" telpā - 2341
 
 
kas,14:4620.05.2007.
nu ko forshi pierijaaties piektdien?
 
 
',00:3616.05.2007.
p.s - aaa..liidzi jaanjem paika.
 
 
',00:3416.05.2007.
sho piektdien,18.maijaa plkst.18:00 tiekamies visi uz balkona (visi,noziimee VISI!!! lieli un mazi!) eediisim!
 
 
elina,17:4805.05.2007.
no strasburas arii braux.
 
 
kasiits,17:3027.04.2007.
tava skola??? manupraat, tev nav citas skolas kaa vien vkn, takaa nesaac te shefot jupis paraavis.
 
 
evita,20:2118.04.2007.
nu ko..kad buus reklaama par vasaras braucienu??
mana skola arii riikos braucienu uz Dokumentu. Nezinu tagad,vai pievienoties.
 
 
elina,15:2701.02.2007.
yooo!!!
mums strazdu buurii ir ne tikai silts un ko eest, bet arii vieteejais artdeco (t.i. skolas) puushamo un sitamo instrumentu orkjestris!!! citaadi viss franciski:) - a bientot!
 
 
martins,14:2922.01.2007.
sākot ar 23.janvāri otrdienās plkst. 17.30 lekcija MINIMĀLISMS/KONCEPTUĀLISMS lekciju lasa filosofs Jānis Taurens
 
 
kasiits,17:1620.01.2007.
ai yoo, niikulji
viss ok; esam sveiki un veseli. mums ir ko eest un ir silts.
neuztraucieties.
veelaak buus vairaak zinjas..
 
 
auce,12:0528.04.2006.
un vēl es gribēju atvainoties - par pirmajām rupjajām ziņām - taāu pirmās trīs nedēļas ir briesmīgas - jo tu nezini, kur ko var atrast!(sadzīviskās problēmas) visu laiku tikkai ar karti rokā kaut kur mistiski pārvietojies! tagad visu esmu atradusi un varu sākt dzīvot! žēl ka tikkai laiks tik īss, nu jau gribas šeit uz mūžu pārcelties!
 
 
auce,11:2228.04.2006.
par pašiem vāciešiem - viņi ir ļoti nesmalki cilvēki, nav baudītāju, jo viņi - pat meitenes dzer tikai alu un no kakliņa! taāu šovakar man viena koreiete ir ielūgusi uz vakariņām - redzēs ko tie ēd!
 
 
auce,11:1728.04.2006.
ir arī labās dienas!!! vienkarshi līdz šim es šo vietu izmanotju, kritiskās situācijās - izlamājos!
Lūk - taāu skola šeit ir pati labākā - katram studentam ir savs galds, sava vieta(man arī), var nākt jebkurā laikā un dienā(viņi vienkārši respektē tos, kas strādā tikai pa nakti) un viņi neliek atzīmes, jo māksla ir subjektīva lieta, to nevar vērtēt ar atzīmi!Pilnīga brīvība!un tieši tāpēc viņiem piemīt milzīga atbildības sajūta, jo viņi to dara sev!
Šeit katrā nodaļā ir virtuve(cafe), kur pats var taisīt ēst, ir arī guļamvietas, ja nu gribas gulēt - kā mājās!
Jāsaka godīgi - es parādīju,ko es daru un ko es gribu izdarīt un mani pārcēla no digital media uz fine art! tas nozīmē to , ka man nav pat lekcijas, tikkai vienreiz nedēļā visi sanāk kopā, un visu dienu analizē viens otra darbus! Katram studentam velta visa grupa 2h un ir baigā ieinteresētība! nav arī uzdevumu - tu pats izdomā kāds ir tavs uzdevums!(tas nav digital media)mans kurss sastāv no - korea, japāna, bulgārija, bangladeša, vācija, irāna, bulgārija....katrs no savas vietas....
viņi laikam speciāli veido tādus, lai pats savā sulā nevārītos...un vienreizējs profesors - viņam ir ūsas otrādāk kā hitleram - pa vidu nav!
 
 
sandijs,15:4126.04.2006.
he. auce.. skaties njemshu un akal aizbraukshu pie tevis.. nu labi. nee. un vipar beidz njemties! brauc tik shu, te ir itaalji, vismaz vienreiz pa visaam reizeem vareesi piedzerties kaa cilveeks! :) aa.. un citi arii var braukt ciemoties!
eksaameni! jeee!!!
 
 
Mara,23:0125.04.2006.
Sveicieni Aucei un Sandijam:)! Nesatraucies, Auce, vaacieshi tomeer ir paarejosha probleema, gan jau tu vinjus iemiileesi. Ja nu tomeer ne, atceries, ka sheit jau arii nav nekaads paradiizes daarzs un exaameni traumee..Vispaar turies:)
 
 
auce,19:3725.04.2006.
te var palikt resns - jo vienigaa izklaide ir ēšana! tie vācieši ir makten pieklājīgi, bet nekas vairāk!
 
 
auce,19:2725.04.2006.
ai nee Sandij! tās ārzemes tomēr ir pretīgas!es visu laiku, nu jau 24 stunadas raudu, jo tie vācieši ir atsaldēti! trīs nedēļas es jau cīnos, lai vienkārši dabūtu strādājamos materiālus(kodoskopu, krāsas, zeķubikses) - neko neesmu izdarījusi - vienīgais - man ir sarkans deguns un acis! nu jau sāku dzert pat no 12.00 dienā - nevar izturēt, ka tik neiespējami sadraudzēties un nokārtot elementāras lietas! uz ārzemēm var braukt tikkai ...- tikkai ne mācīties un tikkai ne uz vāciju!
sūkā, sūkā - tās ārzemes - laikam braukšu mājā un mēģināšu tos tūkstoti maksāt atpakaļ - jo ši ir pretīga zeme! un šeit nav iespējams mācīties!
ņemiet vērā - tie kas braiks nākamgad - TAS IR PRETIGI - VACIJA
 
 
sandijs,02:3925.04.2006.
nu vo. man arii tagad ir briesmiigi feini. biju tai kubaa. leenaa garaa mani pamet mana aada. pirmo reizi muuzhaa nokaveeju lidmashiinu. un pirmo reizi braucu 70km ar taksi. esmu dzirdeejis, ka kaadreiz taa daudzi dariija. tagad es dziivoju pie bazniicas. neesmu veel sapratis vai katru stundas ceturksni vai kaa, bet vislaik zvana. a bazniicas te visas kaa doma bazniica. stulbi. biju auces saknju skolaa. nudien feini. man pat ir bilde ar auci skolaa! bet vispaar es njeemu pie sirds auces maaciibuun tagad es viskauko stradaaju un neeju uz dazhaadaam izklaides vietaam. pienjemu, ka tas taa tiiri biologiski uz skashu laiku man sanaak. tad nu suminu visus, kam tas ir garaam (veiksmiigi). veel pie maajas man ir smuku plashu veikals un ziimulju un flomaasteru veikals. domaaju, ka ljoti labi esmu iekaartojies (vieniigi mans smukais dziivoklis man jaadala ar biokjimikji, kurshnedzer uudeni, jo tajaa zivis shmuceejas. tikai sulas visaadas. un veel es tikai vienreiz muuzhaa esmu redzeejis ka vinsh eed..). prieciigus visus atlikushos sveetkus. ar draudziigiem sveicieniem.
 
 
auce,11:2317.04.2006.
Šeit tiešām vēl nav skates - un skola izskatās pēc SAPŅU SKOLAS - viss iet uz labo pusi!!! man sāk patikt - dzeršanu gan es atmetu!
 
 
auce,11:2014.04.2006.
ai - laikam vakar satresojos - galu galaa - braucu maaciities - vismaz buus iespeeja 3 meneshus nedzert! (vinji dzer kaut kaadu stulbu alu no kura man pumpas metas - neviens nedzer kaut ko stipraaku) - un es jau te tik 9 dienu - bet ir gruuti!
 
 
auce,12:4513.04.2006.
aarzemes ir pretiigas suukaajoshas kakas - te nav nekaa labaaka - te ir tikai lietus un "normali" cilveeki - nesaprotu kapec es vispaar kaukur braucu - buutu kaads man pateicis - kaa arzemes ir pretiigas un ka vinjaas ir skumji - nekad nebrauktu - un man nauda jau gandriiz izteereeta - man liekas, ka es tuulit braukshu maajaas!! fuck
ko juus visi tur esat atradushi - kaapeec cilveeki raujas uz arzemeem?
stulbenji - pie mums ir kruta! pat saule spiid vairaak nekaa sheit suukaajoshaa breemenee - fuck laikam pilnemeeness tuvojas -
man ir taada sajuuta ka cilveeki aizbrauc tikai, lai pachatotu ar maajiniekiem! es nezinu bet sheit pat nenotiek tusinji - neviens nedzer - es vieniigaa un visi uz ielaam blenz uz mani! fuck
 
 
anete,16:3022.03.2006.
Jaanim. Peec tava ierosinaajuma Osis pieveersies abstraktajai maakslai vai 6 beramaas teejas ieviestas kafeejniicaa?
Par cuukaam.. lai paliek.
Rubenja toposho graamatu gan gribeetu izlasiit.. Reiz kaads bomzis atgriezies patversmee no sociaalaas maajas, sakot ka vinjam to glauno iestaadiijumu (eiroremonts) nafig nevajagot - tur pat nospljauties nav kur..
 
 
kudins,22:4321.03.2006.
jānis sveic savu Aneti !
pie mums viss kā parasti, skolotāji aizvien nāk uz stundām, Osis pievērsies abstraktajai mākslai, pēc mana ierosinājuma, akadēmijas kafejnīcā tagad piedāvā sešu veidu beramās tējas, vieglprātīgo bibliotekāru ir nomainījusi kāda meitene, Andris Rubenis ir nolēmis kļūt par bomzi, lai vēlāk uzrakstītu grāmatu par viņu filozofiju, šlesers atkāpies no amata, pirmā partija grib aizliegt latvijas sievietēm nodarboties ar seksu.

postscriptum par cūkām

vispār Anete, reizēm tu mani musini, jau Pitagors 6.gs.pirms m.ē. saprata, ka pastāv tāda lieta kā "dvēseļu pārceļošana". Tas nozīmē, ka ja nomirst cūka, tad tās dvēsele pārceļo uz citu dzīvu būtni, kas tajā brīdī ir gatava nākt pasaulē. Tas pats notiek arī ar mums, kad mēs nomirstam, mūsu dvēseles iemiesojās citās būtnēs, tādēļ Pitagors izdomāja tādu lietu kā " veģetārisms", lai izvairītos no neveiklas situācijas, kad kāds, ēdot vistu, apēd arī, piemēram, kāda vecmāmiņas dvēseli. Tas ir neētiski, tā domāja pitagorieši, bet es domāju, ka gaļu ēst var, jo vispār jau šajā procesā darbojās tā sauktais " vielas nezūdamības likums" , tātad uztraukumam nav pamata.
paliec sveika !
 
 
anete,17:3421.03.2006.
Oi, paldies par sveicieniem viskarstaakajiem! Jums arii taadi pashi atpakalj!:) Superiigi man iet! Vieniigi iesnas maitas piemetushaas un peec katra teikuma jaashnjauc deguns.. Skola ir smuka, pasniedzeeji atsauciigi un uudeni var dzert no kraana.. taapeec vairaak dzeru nekaa eedu, jo eediens daargs. Labi, ka man ir taa iespeeja virinaat taa pasha leduskapja durvis kuras Ruudolfam un veel vienam muusu kaiminjam Daavidam - tiem jau taas eediena cenas shkjiet normaalas (ta nu es pa pusei paraziteeju..:) Veeljoprojaam jaataisa kalendaars (tikai triis meeneshiem) par teemu "bagaatiiba, nabadziiba".. Tur man ir tik daudz ko teikt, ka laikam rakstiishu graamatu, jo vairaak teorizeeju nekaa ziimeeju..
Vakar mani nodarbinaaja jautaajums, kur paliek cuukas dveesele, kad to nokauj? Jo parasti nedabiskaa veidaa atsvabinaataas dveeseles meedz klainjot.. bet varbuut cuukaam ir nedabiski mirt no vecuma? Tach nevar buut ka galjaa taa paliek. Tad jau katraa ciisinjaa buutu pa gabalinjam dveeseles?.. Varbuut kaads man var sniegt pareizo atbildi?
Bet vispaar, laikam skates driiz naak virsuu.. Tad veiksmes jums, miiljie!!!
 
 
sandijs,17:2801.03.2006.
tu tad taa. baigie suukaataaji tie vaacieshi. nu birokraatisma piesuucinaati bremzes. bet vispaar jau nav tik traki :) izraadaas te kopaa ir ap 10000 studentu shitai pilseetaa. turklaat paarsvaraa kaukaads LU un RTU apvienojums. baigi daudz visaadu cipargalvu! un kjiinieshu un turku un krievi!! jaa. tie te miljons, manupraat. bet shodien pirmaa skolas diena. atnaacu, a te visi emigreejushi uz kjiinu, aafriku un kur tur veel - nav kas maaca. (te CEBIT buus tuuliit un tad veel ap 700tuukstoshiem saradiishoties, tad visi izbrauc un nekas nenotiek, jo visur paarbaayts ar peleekajiem uzvalkos) un parastie visaadi veel streiko. arii mistkasnieki. liidz ar to uz ielas atradu sev diivaanu un veel viskauko labu tur var sameklet. lielaakais trakums te taas cenas. lai publiski piedzertos vajag gandriiz tikpat cik lai aizbrauktu atpakalj liidz riigai! un jaaa. tas internets! kaut kas nenormaals!!! visur vajag paroles un sazin ko, bet taas atkal tikai kaukad tur var dabuut. vispaar pilniigs sviests gan ar internetu gan ar mobilajiem sakariem. nesaprotu kadeelj vaacieshiem tas skjiet normali... nu labi. viss jau feini beigas gan jau buus.. varbuut....
 
 
Maija,19:3807.06.2005.
Guten Tag evribadii!
Sveicieni visiem no Berlines!
Notiek baigaa uzdziive, vakar ar Litu, Eveliinu, Jurjaanu, Fjodoru, Juliu, Moanu balleejaamies taa, ka sachakareejaam savus velosipeedus deelj taa sasodiitaa zemes pievilkshanas speeka. Shodien dziedeejam bruuces.
Workshops saakas pirmdien un raadaas, ka buus baigi labais un naudu mums arii iedos, lai vareetu saesties apfelstrudel und falafel.
Laika apstaaklji gan pievilj, johaidii.
Pirmas dienas bija super un muus parkaa katru riitu cienaaja ar narkotikaam vieteejie friiki. Uzshuves un komikss ir topaa!
Jaameklee kur dzivot, jo muusu bars ir paaraak liels nabaga Moanas istabai. Riit parvaacamies dziivot pie nabaga Jurjaana, veelaak dzivosim workshopa vietaa- vagonaa :))))
Pa kedaam!
 
 
autors
 
teksts